Turkish Arabic English French German

Cafe Berjeri Özellikleri

Cafe Berjeri Özellikleri

Cafe berjeri cafe ve restoran gibi işletmelerinizin sahip olması gereken mobilya özelliklerine tamamen uyularak üretilen ürünlerdir. Özellikle müşterilerinizin rahatı göz önüne alınarak tasarlanır ve mekânlarınızın dekorasyonuna uyumlu modeller olarak sunulurlar. Bunun için hem görsel hem de konforluk açısından birtakım özellikleri ön plana çıkartılarak cafelerde ve diğer benzeri mekânlarda bu özelliklerin dikkati çekmesi sağlanmaktadır. Estetik olarak da kullanım olarak da rahat bir berjer modeli olduğunun izlenimini vermesi için en rahat tasarımlardan ve materyallerden üretilmektedirler. Birçok insan tarafından yoğun bir kullanıma maruz kalacakları için de bu unsurların dayanıklılık açısından da testi geçmeleri gerekmektedir. Bu sebeple ürünlerimizi estetik ve konfor açısından en kaliteli olacak şekilde tasarlarken sağlamlığından da taviz vermemekteyiz. Bütün bu özenli çalışmaların sonucu olarak da ortaya tamamen cafelere özel şekilde dizayn edilmiş berjer modelleri çıkarmaktayız.

Bu modellerimizde en çok dikkat çeken özellik oturan kişi için tamamıyla bir konfor alanı oluşturması açısından rahat bir oturma minderi, sırt ve kol destek kısımlarına yer verilmiş olmasıdır. Cafe berjeri ürünlerinin en önemli özelliği rahatsızlık verecek şekilde tasarlanmayarak görüntüsü açısından da memnun edici ve cezbedici bir durumda olmasıdır. Böylece mekânlarınıza gelen müşterilerinizin rahat etmesi ve ortamın ambiyansından da aynı şekilde olumlu yönde etkilenmesi sağlanmaktadır. Bu berjer modelimizde de görüldüğü gibi görünüş itibariyle bile konfor sağlayabileceği vaadini verdiğini anlayabilirsiniz. Oldukça konforlu olan kumaş yapısının bütün koltuğu kaplayarak tasarlanması ve sırt ile kolların desteklenecek şekilde bir koltuk dizaynının bulunması bütünüyle rahat bir oturma alanı sağlamaktadır. Bu konforlu duruşu destekleyen canlı renk tonu da estetik açıdan ürünün kalitesini yükselterek oldukça hoş bir berjer modeli oluşturmaktadır.

Cafe berjeri koltuk kısmının bu bütünüyle estetik ve rahat tasarımını destekleyen demir ve siyah renk detaylı dörtlü ince ayak tasarımı ile de zarif bir görünümü elde etmektedir. Böylece mekânlarınızdaki şıklığın ayrılmaz bir parçası olarak modern bir dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olur. Cafe berjer modeli rahat bir görünümün yanında bu özelliği ile de modern ve zarif bir model olduğunun da altını çizerek iki taraflı memnuniyet sağlayabilen nadir ürünlerden birisi olmaktadır. Mekânınızın şıklığının konfor açısından yok olup gitmesini istemeyenler ama rahatlığın da bir işletmenin temel kurallarından olduğunun farkında olanlar için cafe berjeri en uygun seçenek olacaktır.

 

Cafe Berjeri Kullanım Alanları Nelerdir?

Cafe berjeri kullanım alanları cafeler başta olmak üzere pek çok mekân için oldukça çeşitlilik arz etmektedir. Özellikle bu türden yeme-içme ve oturma alanlarına özel olarak mekânlardaki masalar ve diğer birçok dekorasyon unsuruna uygun bir şekilde, oldukça şık ama göz yorucu olmayacak şekilde tasarlandıkları için siz de işletmeniz için bu modeldeki berjer koltuklara bakabilirsiniz. En fazla tercih edilen alan olarak müşterilerin kullanım alanına giren cafe berjerleri, bu yerlerdeki masalarla birlikte kullanılmaktadır. Bu sebeple bir açıdan da sade modeller olarak düşünülürler ve takım halinde durduklarında kalabalık bir ortam izlenimi uyandırmaktan ziyade dekorasyonun göz zevkini tamamlayacak güzellikte olurlar.

Bunun dışında cafe berjerini evlerinizde de uygun bulduğunuz yerlerde kullanmanız mümkündür. Özellikle yemek masaları için eşsiz bir mobilya olarak kullanılabilir ya da tekli bir şekilde koltuk takımlarınızın eşlikçisi olabilirler. Her koşulda rahatlık sağlayan ve sade ama şık modellerden oluşan bu ürünler, evlerinizin de vazgeçilmezi olabilecek durumdadırlar. Böylece dileyen kişiler sadece işletmelerde değil kendilerine ait alanlarda da bu berjerleri kullanabilirler. Sadece oturma odaları ya da salonlarda değil yatak odalarında da veya yalnızca dekorasyon amaçlı olarak da satın alınabilirler. Bu da modelimizin gerçekten de hem modern duruşu hem de şıklığı ile göze fazlasıyla hitap eden ürünlerden olduğunu göstermektedir.