Turkish Arabic English French German

Luxury Bar Sandalyesi Modeli

Luxury Bar Sandalyesi Modeli

Luxury bar sandalyesi, lüks ürünler kategorisine girebilmiş mobilya çeşitlerinden biri olarak şık cafe ve restoranlar gibi yeme-içme mekânlarında kullanılmaya uygun sandalye modellerindendir. Lüks olarak sınıflandırılmasında en büyük etken, ambiyans açısından zarif ve şık mekânlara uyum sağlayabilecek renk tonları ile hatlara sahip olmasında yatmaktadır. Füme ve gold detayları ile dikkatleri üzerine çekerek klasik bar sandalyesi modelinden çok daha farklı bir tasarımla ön plana çıkmaktadır. Böylece hem oldukça çarpıcı hem de göz doyurucu bir görselliğe sahiptir. Aynı zamanda bu şıklığı tamamlayan rahat minderli koltuğuyla da uzun süre oturmak için gayet uygun bir model olduğunu göstermektedir.

Lüks bar sandalyesi ismini en çok altın detayları sayesinde hak etmektedir. Tamamen sahici bir altın renk görünümünün yakalandığı ve bu renk kaplamanın özenle bütünleştirildiği modelimizde, şıklık ve zerafet için ilk önce söylenebilecek detay bu altın renkli kısımları olmaktadır. Tasarım olarak da klasik ayak modellerinden apayrı bir görünüm kazanması için keskin hatlı ve taşınması açısından kolayca hareket ettirilebilecek işlevsellikte bir kesime sahiptir. Böylelikle farklı kesim tarzı ve renk kalitesi ile ilginin çoğunu burada toplayan sandalye modeli için “luxury” kategorisi oldukça uygun bir kategoridir.

 

Luxury Bar Sandalyesi Özellikleri

Luxury bar sandalyesi bahsettiğimiz gibi altın ve füme renkli, şık ayak tasarımlı, konforlu bir oturma alanı için oluşturulmuş rahat minder seçenekli bir modeldir. Böylesine şık ve konfor açısında da sınıfı geçmiş bir model, başta cafe ve restoranlar olmak üzere şık ambiyanslı ortamlarda, sonrasında büyük oteller veya elbette sizin uygun gördüğünüz her yerde kullanılmak için hazırdırlar. Hatta evlerinizde bile kullanabileceğiniz bu modeller, eğer uygun bir ortam da yaratılmışsa, şık bir sandalye ürünü olma açısından kuşkusuz en iyi seçeneklerden olmaktadırlar.

Modelin altın kısımları ile detayları paylaştığımıza göre, oturma kısmıyla ilgili özelliklerine de değinerek ürünle ilgili tüm soru işaretlerini kaldırmaya daha da yaklaşabiliriz. Koyu renklerin tercih edildiği minderler, yuvarlağımsı bir tasarım ve hafif kol desteği ile detaylandırılmıştır. Bu sayede oturmak için çok daha rahat bir alan oluşturulmuş, kullanılacakları ortamlara daha da uyumlu hale getirilmişlerdir. Sırt kısmının yüksekliği de yemek yeme eylemi için en rahat şekilde pozisyon sağlayabilmenize yarayacak vaziyette tasarlanmıştır.

Bar sandalyesi böylece, isminden gelen bütün yanılsamaları kırarak ürünü cafe ve restoranlarda gönül rahatlığı ile tercih etmenize yarayacak tüm konforu ve şıklığı sağlamaktadır. Uzun süreli kullanımlara uygun, ortamda göze batmayacak kadar uyumlu renklere sahip ve en önemlisi kalitesinin birinci sınıf olacak şekilde tasarlandığı bir mobilya olarak ön plana çıkmaktadır. Sizin de mekânınız için bu tarz bir sandalyeye ihtiyacınız varsa veya mekânınızın dekorasyonunda bazı değişikliklere gitmek istiyorsanız, luxury bar sandalyeleri için kesinlikle göz gezdirilmesi ve incelenmesi açısından en uygun modellerimizden biri olduklarını söyleyebiliriz.BENZER BLOGLAR