Kurumsal

Kurumsal

Roots Design, mobilya üretimi ve tasarımı alanında faaliyet gösteren bir şirkettir. Roots Design'nın ürün yelpazesi, klasikten modern tasarımlara kadar geniş bir çeşitlilik gösterir ve sandalyeler, masalar, koltuklar, yataklar gibi çeşitli mimari özel mobilya projelerini kapsar.

Roots Design, Kaliteli malzemeler kullanarak ve zanaatkarlık becerilerine önem vererek müşterilerine özel ve dayanıklı mobilya tasarım çözümleri sunmayı amaçlar. Müşterilerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik yaratıcı çözümler sunarak, markaların veya mekanların estetik ve işlevsel açıdan en iyi şekilde tasarlanmasını sağlar.

Türkiye’deki ferforje sektörünün öncülerinden olan Köksallar ferforje kurucusu Uğur Köksal 25 yıllık deneyimini 2016 yılında yeni ROOTS DESIGN markasını kurarak mobilya sektörünün öncüsü olmayı hedeflemektedir. Mobilya Sektörüne tasarım, kaliteli ve köklü bir değişim getirmek amacıyla çıktığı yolda Avrupa Yakası Çağlayan Kağıthane cd. 300 m2 2016 1. MAĞAZA ROOTS DESİGN 2019 YILINDA  950M2 2. MAĞAZA ROOTS EXCLUSIVE VE 2020 YILINDA 600 M2 PROJE TASARIM MAĞAZASI OLARAK AÇTIĞI HERİTAGE DESİGN İLE BİRLİKTE BÜYÜMEYE VE MÜŞTERİLERİNE KALİTE VE EŞSİZ TASARIMLARIYLA HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. Kağıthane cd. Modelleri ve tasarımlarıyla birlikte mobilya ve Mağazacılık sektörüne de yeni bir soluk getirmiştir.

 

Roots design  yıllar içerisinde giderek büyüyen, kaliteli hizmeti kişiye özel tasarımları ve eşsiz imajıyla farklılık yarattığı gibi üretim merkezi Uğur DİZAYN la KALİTELİ ÜRÜNLERİ ÖZEL TASARIMLARIYLA SİZİN İÇİN TASARLAMAYI VE ÜRETMEYİ müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren çizgisinden ödün vermeyen Roots Design, ROOTS EXCLUSIVE VE HERİTAGE Türk tüketicisini dünya trendleriyle buluşturmayı hedeflemiştir.

ROOTS DESIGN MODELLERİYLE dünyadaki yenilikleri, sadece evlerin değil otellerin, CAFELERİN bahçelerin ve yeni projelerin başta olmak üzere hayatın tüm alanına girmeyi HEDEFLEMEKTEDİR.

 

Mobilya sektöründe, hem kaliteli hem de her bütçeye uygun mağazacılık sistemini ROOTS DESIGN özel projeler ve her türlü mekan tasarımı için yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine konut, ofis ve oteller başta olmak üzere; restoran, kafe, hastane, havalimanlarındaki dinlenme salonları için tasarım, uygulama ve anahtar teslim hizmeti vermektedir. Ayrıca, resmi kurumların, ofis ve konutların da dekorasyonunu aynı güvence altında tasarlamaktadır. Hazır mobilyaların yanı sıra, müşteri taleplerini karşılayacak kişiye özel üretimlerle, yurt içi ve yurt dışındaki mimarların ve proje sahiplerinin çözüm ortağı olmaktadır.

 

YENİLİKCİ VE ÖNCÜ

KÖKSAL FERFORJE ROOTS DESİGN HERİTAGE KURUCUSU

UĞUR KÖKSAL